Smlouva uzavřena!

S radostí mohu oznámit všem oficiálně oznámit, že dnes byla uzavřená smlouva s Gizmem.

Co to znamená?

Jsme první neoficiální server hry Chmatákov, který může upravovat hru.

Co to znamená pro vás?

  • Jako první bude zpřístupněn webový obchod. V kterém bude možné koupit všelijaké předměty. Hráči s VIP budou moci nakupovat se slevami a předměty, které normální hráči nekoupí a ani jinak nezískají ve hře. Pokud jim ho nějaký VIP hráč neprodá nebo jej nezabijete. Pro více informací navštivte VIP sekci na webu http://chfuture.eu/vip.
  • V blízké budoucnosti můžete očekávat vlnu updatů, kterých nebude málo.
  • První update, který bude největší, nahradí veškerou grafiku hry do vektoru. Tento update by měl vyjít do konce měsíce.
  • Po tomto updatu budou následovat další updaty, ať už se bude jednat o nové věci, funkce nebo upravení stávajících věcí / funkcí.

Pokud máte tedy nějaký nápad jak zlepšit hru, tak hned s ním na fórum! Určitě tento nápad zvážíme a případně přidáme do hry 🙂
Pro případné dotazy / nejasnosti můžete napsat na fórum, případně mě na skype – kubas055

Menší update (začátek září), update grafiky si sice moc nestihl. Je to trochu více časově náročnější než jsem čekal. Sice se to trochu posune, ale není se čeho bát. Update grafiky nastane i tak. Jen k tomu bude docházet v různých fázích. V první fázi bude nejspíše nahrazena grafika pouze několika lokací (nejspíše bez většiny obchodů). Dále budou updatovány lokace, které ještě nebyly předtím. S tím budou souběžně updatovány obchody, NPC a předměty. Budou také přidány nové předměty a nové skiny. Kdo bych vlastní skin, tak se může podívat na fórum kde je k tomu větší info. Pro jakékoliv nejasnosti, případné dotazy nebo stížnosti se obracejte přímo na mě na fóru případně na skype.