Návody

Efekt den/noc

Přidán efekt pro změnu dne/noci (efekt je plynule), prozatím se mění denní doba každou minutu v pořadí: Večer-> Noc-> Ráno-> Dopoledne-> Odpoledne-> Odpoledne-> Podvečer. Prosím o info jestli není nějaká doba moc tmavá/světlá.

Info

Do cca neděle budou jen menší updaty. Začal jsem pracovat na rubu, ale nemám všechnu grafiku a grafik má volno z rodinných důvodů přibližně do konce týdne. Dále proběhlo znovu smazání účtů (teď se snad nebude muset delší dobu mazat) + opraven respawn NPC a pár dalších drobností.

Hledám redaktory

Hledám nějaké redaktory do našeho týmu, kteří budou psát zajímavé články, rozhovory, komiksy, případně jin zajímavosti ze světa Chmatákova. Jediná podmínka je umět trochu pravopis, kdo by měl zájem, tak ať mi pošle na email [email protected] ukázku své práce. (Také možné zaslat na discord do PM nebo na skype: kubas055)

Ochočování

Do hry přidán malý hřbitov i s chmatopejrama, kteří se dají ochočit (ochočovadlo se dá zatím koupit v rybárně).

Oprava ryb

Byl opraven bug s rybami (kdy nešly sebrat ze země) + přidáno/upraveno několik funkcí na straně serveru (nutnost smazání účtů).

Oprava – skiny

Opraven bug při výběru skinů – někdy házelo jiný skin než jste si vybrali.

Update serveru

Nutno smazat účty – přidáno pár funkcí ze strany serveru.

Update

Přidán nožík na ryby + nahrazeny dva základní skiny

Online

Testovací verze je online! Znovu upozorňuji, že je to jen test a účty se (možná) budou mazat a nenalezne zde mnoho věcí. Postupně se budou přidávat. Budu zkoušet dělat alespoň jeden update za den, případně jeden větší update za týden. Veškeré chyby prosím hlaste na fórum nebo na discord, díky.

Klient

Stav serveru: Online
Počet hráčů:       XX
© 2012–2020 Chfuture. Všechna práva vyhrazena.