Návody

Klient

Nahrál jsem na web klienta v kterém je „stará“ (původní) grafika. Funguje v něm registrace + vše ostatní tak jak má. Pokud narazíte na nějakou chybu, tak ji prosím nahlaste na fóru nebo nejlépe na Discordu.

Info

Jen pro info proc nejsou updaty – jsem mimo CR, do 15. Srpna. Pom budu pridavat vice veci, ktere se mi tady nahromadily:)

Rub

Do hry přidána lokace s rubem, na kterém se dá zakoupit sekera + se dá skillit dřevorubectví. Dále přidáno NPC pro prodej ochočovadla + menší opravy.

Přesun serveru / Skiny

Server byl přesunut na nové VPS (Linux), prosím o otestování zda server laguje apod. Dále byly nahrazeny skoro všechny základní skiny.

Oprava + update ze strany serveru

Na serveru by měly být opraveny chyby s registrací/loginem. Pokud náhodou nějaký najdete hlaste prosím na fóru/discordu. + Přidáno pár nových funkcí (čeká se akorát na grafiku).

Update – skiny

Nahrazeno pár základních skinů (předchozí nové jsou trochu zmenšené) + přidáno menu pro změnu barvy písma a vypnutí zvuků (zatím stejné jako v old) – otevírá se stisknutím klávesy ESC. + Přidána změna počasí.

Info o updatech

Grafik se vrací dnes večer, tak bych měl od zítřka zase začít s přidáváním nových věcí:) Mezitím experimentuji s Discordem a tvorbou vlastního bota, který bude poskytovat minihru a také propojení přímo s hrou, více info na Discordu.

Dnes bez updatu

Dneska pravděpodobně nebude žádný update a pokud ano tak někdy pozdě večer:)

Klient

Stav serveru: Online
Počet hráčů:       XX
© 2012–2020 Chfuture. Všechna práva vyhrazena.